Аферата "Баба Алино": ГДБОП влезе в кметството на варненския район "Приморски"

https://svobodnoslovo.eu/bulgaria/aferata-baba-alino-gdbop-vleze-v-kmetstvoto-na-varnenskiya-rayon-primorski/195381 SvobodnoSlovo.eu
Аферата "Баба Алино": ГДБОП влезе в кметството на варненския район "Приморски"

Служители на полицията и ГДБОП претърсват административната сграда на варненския район "Приморски", съобщи БНТ. Действията на разследващите са във връзка с казуса за незаконните постройки в "Баба Алино". 

Акцията е започнала в ранния следобед. Тя е свързана с разследване на Районната прокуратура и е свързана с досъдебното производство за проверка на удостоверения за търпимост въз основа на неверни обстоятелства.

"Към момента на територията на кметство „Приморски“ се извършват процесуално-следствени действия от полицейски служители, включително претърсвания в административни помещения, архив и служебни кабинети на кметството", са съобщили пред БТА от МВР. 

От Районната прокуратура във Варна, която ръководи разследването, заявиха, че няма да коментират преди завършването му.

trud.bg

1 Коментара

Уонко Нормалния

1 hour before

Политическата врътка - ХВАНИ СЕ САМ! Гарантирам, че Виновни няма да се намерят, камо ли да има некви в Панделата. Щото такива врътки за Милиончета, без партийни чадъри няма как да станат. Друга е темата, че строителството си е Пране на Евро Гепията. И така се върти колелото на умрелият хамстер! После що сме Приключили Вчера а. Кво чакаха ГДБОП 3 месеца, въпросните Крадливи далавераджии да си заметат следите, да си подготвят свиделите, да си изгорят документите и така натам. Иде реч за едни Чекмеджета бре!

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.