КИРО БЕШЕ ЛИ НА ЛИВАДАТА ПРЕД БЕЛИЯ ДОМ, ЗА ДА ГЛЕДА ДРАМАТА НА ЖИВО ПО ТЕЛЕФОНА? ПРИ ТОЛКОВА РАЗКРАЧЕНИ МЪЖЕ, НЯМА КЪДЕ ЕДНА МАРТЕНИЦА ДА ВЪРЖЕШ!

https://svobodnoslovo.eu/bulgaria/kiro-beshe-li-na-livadata-pred-beliya-dom-za-da-gleda-dramata-na-zhivo-po-telefona-pri-tolkova-razkracheni-mazhe-nyama-kade-edna-martenica-da-varzhesh/156160 SvobodnoSlovo.eu
КИРО БЕШЕ ЛИ НА ЛИВАДАТА ПРЕД БЕЛИЯ ДОМ, ЗА ДА ГЛЕДА ДРАМАТА НА ЖИВО ПО ТЕЛЕФОНА? ПРИ ТОЛКОВА РАЗКРАЧЕНИ МЪЖЕ, НЯМА КЪДЕ ЕДНА МАРТЕНИЦА ДА ВЪРЖЕШ!

Само на мен ли ми се струва странно, че леля Асена живее на улица с името “Чаталджа”? Явно ще трябва да проверя подозренията си в Only fans.

Както и да е! Друго искам да питам.

Киро беше ли на ливадата пред Белия дом, за да гледа драмата между Тръмп и Зеленски на живо по телефона? Щото не го видях в Овалния кабинет, а при неговите международни контакти, хората му в Мексико като нищо можеха да му организират експресно влизане през тунел в тоалетната на The White House, докато Зеленски си духа носа, например. Да не говорим, че мястото му и без това бе до пояса на Усик, като европейски подарък със заглавие “Минерал на дружбата – номер 1”.

Всъщност, аз също като Евгени Дайнов мисля, че Зеленски е герой. От анимационен филм на Тео Ушев, разбира се. Щото, както казва един приятел, кокаинът дава крила на творците. И тук ще си позволя да кажа, че ушевите винаги са си били ушеви! Без значение дали най-добрият им приятел е Мики Маус или специализиран прокурор с авер, носещ сходна на Франкенщайн фамилия.

В този ред на мисли, преди малко демократът Любенов предложи на зрителите да си вържат мартеничките за нещо в гащите. Доколкото мога да преценя, в неговия частен случай, единственото подходящо място за подобна цел би бил хемороида, който видимо пречи на този симпатичен мъж на средна възраст да изхожда мисли, които не са задължително във втечнен вид. Правя този извод и заради думите на Стойчо Керев, който заподозря Любенов в алкохолизъм, което пък звучи малко олдфешън, та дори и обидно, на фона на войната на Баце с вейповете.

Между другото представяте ли си го сега Бойко – има карти, спатии предимно, но пък разполага само с един презерватив. И не знае той ли да го ползва, канейки Урсула на кафе, или пък да го даде на Тръмп в жалък опит да спечели неговото благоразположение покрай добре подържаната си футболна фигура.

И като казах „добре подържана фигура“, та се сетих за Елена Поптодорова и някои други видни евроатлантици, които сега най-вероятно ще се опитат да скрият снимките си със Зеленски под бъдещия реактор на АЕЦ “Белене” като знак на преклонение към Лангли и Любянка 2. Щото, според мои източници от ДС, Поптодорова още преди 200 години е връзвала мартенички в гащите не само на Живков, но и на генералски лица, които според Лена днес плащат по 4000 рубли на такива задници като мен, за да твърдят последните, че мъжете с мустаци от Близкия изток нямат място в българската парапетна култура.

Въобще, сега Тръмп като задължи лица като Божидар Божанов да се къпят всеки ден, онея от ВиК холдинга отново ще се видят в луда пара!

Елфите на Мирчев пък (голям мръсник е тоя Ивайло, все си трае колко точно са елфите и с какво бельо са облечени), се хванат на работа по възстановяването на Кремиковци, Мирчев ще трябва да отиде да организира онлайн революция я в Мъглиж, я в Чипровци. Все пак с неговото излъчване именно там най-добре ще съумее да се слее с тълпата и да остане незабелязан сред другите животни от стопанския двор.

Абе, казано накратко, положението е „Чаталджа“, бате! При толкова разкрачени мъже, няма къде една мартеница да вържеш!

Васил Петев

afera.bg

1 Коментара

Уонко Нормалния

4 weeks before

Изобще не е за смях, щото положението е на Приключване Вчера! Цял свят видя, какво стана във бялата колиба! Само тука мъпетите със една мозъчна клетка под наем не разбраха за кво иде реч!

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.