Първо трябва "План Маршал" за завръщането на българските туристи!

https://svobodnoslovo.eu/bulgaria/parvo-tryabva-plan-marshal-za-zavrashtaneto-na-balgarskite-turisti/196615 SvobodnoSlovo.eu
Първо трябва "План Маршал" за завръщането на българските туристи!

Първо трябва "План Маршал" за завръщането на българските туристи!

Впрочем, планът "Маршал" беше предназначен за възстановяване на разрушени икономики, а не за организиране на летни почивки.

Ако германските туристи наистина се връщат "с план Маршал", вероятно скоро ще очакваме плажовете да бъдат финансирани като стратегическа инфраструктура, а чадърите да бъдат вписани като инвестиции с европейско значение.

Винаги е приятно да чуем добра новина. Само че между "германските туристи се връщат" и "връщат се с план Маршал" има приблизително толкова общо, колкото между чадър на плажа и противовъздушен купол. И двете пазят от нещо, но в съвсем различен мащаб.

Целта била да се върнат около 1 млн. германски туристи.

Но вече над 2 млн. български туристи избягаха от най-циментираните наши "курорти", известни с пладнешките грабежи чрез "ценовата си политика". Върнете с "План Маршал" първо българските туристи!

Прогресът не е профанизирана PR акция с неинтелигентно позоваване на "План Маршал", а с реални резултати. Ако ги има!

Боян Дуранкев 

2 Коментара

Иван

53 minutes before

Първо трябва да се национализират хотелите, особено тези на първа линия . На всички е ясно как са придобити и с чии пари са построени

Коментирай

факт

16 minutes before

Колко много не ме интересува какво се случва на Черноморието ни. Правете си хотели, бетонирайте, след това разрушавайте, печелете, ставайте милионери - интересът ми е нулев.

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.