Автор: Lacho

„ИМА НЕЩО ГНИЛО В ДАНИЯ“

 Доживях да дойдем на един акъл, по скоро – да почнем да говорим едни и същи работи – че няма и не е имало демокрация. Тези, които до вчера се кълняха...

Столична община няма никаква готовност за адекватна зимна поддръжка - няма организация, няма техника, няма хора. Има само хаос и кухи фрази

🌨️ Когато си правиш експерименти с града - така става. От месеци предупреждавам, че фиаското с чистотата, ще се превърне и във фиаско при първия малко...

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.