Прекрасна новина е, че Минеков се е заел да изхвърли офиса на герб от НДК, за който мутрите на герб не плащат наем и го ползват като бащиния
Прекрасна новина е, че Минеков се е заел да изхвърли офиса на герб от НДК, за който мутрите на герб не плащат наем и го ползват като бащиния. Аз би...