Въпросът е - кога най-сетне ще разберем, че епидемия има, но ня е пропагандна и страхова, а не вирусна?
Малко упражнение по логика. От три месеца никой не спазва "противоепидемиологичните мерки" - носенето на ненужни маски, спазване на "дистанция". Хо...