Поредната жертва на поредната шахта в столицата.И пак няма виновни.Въобще общината никога и за нищо не е виновна.Нито за надрасканите асанасьори в подлезите, нито за висящите над главите на минувачите кабели, нито за изтърбушените плочки по тротоарите, по които софиянци си трошат крака, ръце и глави.Нито за пропадналите шахти на каналите и други такива, които от времето на соца не са барвани за ремонт 30 години.Нито за преливащите улици, по които след дъжд гражданите могат да минат само с гумени ботуши до коленете или с надуваема лодка! Нито за фонтаните убийци, нито за кабелите убийци, нито за шахтите убийци, нито за нищо...
Обаче е майстор в усвояването на европейски средства, които отиват незнайно къде...Както и нашите данъци!АЛОО, ОБЩИНАРИТЕ!