
На българските пазари има всичко друго освен българска продукция. Внасяме ябълки и круши от Аржентина и Египет, домати от Турция, боб от Египет и Пакистан, ориз от Полша. Плодове и зеленчуци се продават прескъпо, дошли от цял свят, а само на няколко километра от тези пазари стоят необрани плодове и зеленчуци от селата. Много българи си произвеждат плодове и зеленчуци, и то не само защото е по-евтино, но и със сигурност знаят, че няма да ядат отрови и химия. И когато имат излишък, го продават.
Но според държавата и ЕС - не може! Бабата от село, която продава няколко килограма домати върху кашонче, за да си допълни мизерния доход, е ВРАГ на ЕС и на България, тя е ПРЕСТЪПНИК. Подлежи на ГЛОБА! Просто защото й е през долуподписаната за малоумните правила на брюкселските чиновници и още по-малоумните им български последователи.
Здравият разум отдавна е напуснал държавата. В угода на САЩ и ЕС, българската държава унищожава българите. Вместо от държавата да получаваме помощ, защита и ред, ние получаваме санкции, глоби, натиск, изнудване, корупция и безсмислени и вредни за народа закони, обслужващи единствено интересите на кукловодите.
Какво ви пречат марулите и доматите на някоя баба от село, бе, мизерабъли гнусни? Дотам ли опряхте? Бабата от пазара ли ви е врага?
Елена Гунчева-Гривова
творец
1 year before
БЪЛГАРСКИ РОБИ НА СУЛТАНА СТАНАХТЕ РОБИ НА ЕВРОПА И САЩ.
Коментирай