Дебора: Това ме отчайва

https://svobodnoslovo.eu/index.php/bulgaria/debora-tova-me-otchayva/172376 SvobodnoSlovo.eu
Дебора: Това ме отчайва

"Имам притеснение, че Георги е на свобода", това заяви Дебора минути преди да влезе в съдебната зала на днешното заседание. Тя дойде заедно със своята майка. като заяви, че се страхува, предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Георги Георгиев не е правил опит за контакти. "Надявам се да не го прави, да страхувам се.

Той е под парична гаранция, той не е невинен, платил си е, за да излезе, но все още има дело. Надявам се днес да се извършат разпитите и да няма пречки. На следващото заседание ще разказа всичко, дори и да не съм готова, трябва да го направя. сподели Дебора.

"Това ме отчайва (продължителността на делото - бел. ред.), защото не се дава никакъв пример на жените, които са жертва на подобни неща, заключи тя.

Припомняме, че делото между Дебора Михайлова и Георги Георгиев се води заради изпратени заплашителни съобщения по телефона.

https://www.focus-news.net/

2 Коментара

Будала

8 months before

Да му беше дала,досега да е забравила.....

Коментирай

Спа

8 months before

Абе стига вече с тази @@@@@@@@@@ Бактън

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.