Към всички Украински граждани, пребиваващи в България

https://svobodnoslovo.eu/index.php/bulgaria/kam-vsichki-ukrainski-grazhdani-prebivavashti-v-balgariya/191853 SvobodnoSlovo.eu
Към всички Украински граждани, пребиваващи в България

Към всички Украински граждани, пребиваващи в България и в групата „Гласът на Несебър“:

България ви прие с човечност и уважение в труден за вас момент. Нашият народ показа гостоприемство, съпричастност и доброта.

Но е важно да се помни ясно: вие сте гости в Република България, а тук се спазват българските закони, ред и традиции.

Очакваме от всички:

 Стриктно спазване на законите на Република България

 Спазване на правилата за движение и обществения ред

 Уважение към българските граждани, институции и култура

 Отговорно поведение и грижа към обществото и природата

Гостоприемството не означава липса на правила. То върви ръка за ръка с уважение и дисциплина.

Нека съжителстваме спокойно, цивилизовано и с взаимно уважение. България е отворена страна, но очаква от всички да уважават реда и домакините си.

Благодарим на тези, които го разбират и спазват! 

 

Ico Peev 

 

6 Коментара

А, те много добре знаят,

3 weeks before

че " «В чужой монастырь со своим уставом не ходят»". Като гледат зеления какви ги върши, явно решиха, че светът им е задължен. Само не разбрах за какво точно.

Коментирай

никой не уважава, тези които сами не се уважават

3 weeks before

Как да разберат украинците за спазване на правилата за движение и обществения ред, уважение към българските граждани, институции и култура, отговорно поведение и грижа към обществото и природата, след като: - всеки ден някой български политик се кланя пред иконата на Зеленски - виждат как карат у нас турци, румънци, а украинците не подлежат на глоби, а са тук само на ол инклузив - каква култура, след като всяка отбивка край пътя е като сметище, а извън 3-4 града всичко е порутени къщи и цигани (без култура) - Гостоприемството не означавало липса на правила? Точно това лъха от цяла България! И ако прочетат как цигани бият смело българи, значи нещата отдавна са изтървани, т.е. имаме липса на правила.

Коментирай

Тончо

3 weeks before

Навярно нъпросният автомобил,с хохолска регистрация е на някои клет,изтерзан,гладен и нещастен хохол. Същият сега пребивава в собствен апартамент по Чероморието ни,а ние балъцити им пращаме режиини и дневни. А един наш " умен" политик,който обичаше да се подпира по парапети и да гледа задницата на мустаката жена поиска и да подарим по 1 заплата за братска ХОХОЛия

Коментирай

Валентин Любенов

3 weeks before

Лошото е,че голяма част от украинските "бежанци" са си въобразили,че целият свят им е длъжен за нещо,че всички и навсякъде са длъжни да ги обслужват и да ги галят. И,защо? Въобразили са си,че едва ли не,са борци за демокрация,че са единствената "бариера" пред "завоевателя" Путин. Но,такива ги направиха брюкселските евролибералнацисти и американските идиоти. А,тук е пълно с гъзолизци и вечно съгласи малоумници,готови на всичко,само да получат потупване по рамото.

Коментирай

Към всички укропитеци в България

3 weeks before

Вдигайте си чукалата и да ви няма, долна паразитна измет! Мамицата ви мръсна хохолска! Когато повечето българи започнат с "право куме у очи", двуногите паразити ще се изметат. Не случайно се казва, че говедото не разбира от блага дума, а от кривак между рогата!

Коментирай

Кънчо П.

3 weeks before

Авторът на горното писание, може би иска да направи и по един нежен полов елексир в стил "фосбъри",със странично претъркаляне, на всеки довлякъл се бандеровец? Подкрепям коментара на "До всички укропитеци в България"!

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.