Нагли, арогантни изроди. Това са ПП-тата.
Асен Василев обяснява как ПБ ни вкарват във война за първи път от 2003 г. насам. Ма нали те имаха служебно правителство и премиер, точно когато военните самолети бяха на ГРАЖДАНСКОТО летище в столицата?! Или като ЛЪЖЕШ, че са на обучение, си чист? И то без решение на НС.
Но те са виртуози в лъжите и интригите. Ама защо да е виновен Остап Бендер, като има куп малоумни хора, които му позволяват да ги мами?
"Прогресивна България" имаше какво да направят, за да не кършат ръце и да се чудят как да не вкарат под американски натиск военните цистерни. Не им стига креативност, ентусиазъм за борба или нещо друго - не знам. Обаче ако може тия представители на ПП, които говореха през АМЕРИКАНСКИ телефонни номера, докато заемаха министерски постове, да не размахват крадливите си пръстчета назидателно
слово
16 minutes before
Един дол дренки са с Радевчетата! Все пронатовски мастии.
Коментирай