След Станишев и Местан, Корнелия и Тошко – фарсът се повтаря като таш@к.
…
…
Слави и неговият сол Тошак ни написаха сметката, в нея очаквано имаше АМ /ако мине/- е, не мина̀.
Отиваме на избори, или на протести, а ИТН посочиха своето място сред статуквото, което им плаща сметките от десетилетия.
Георги Дренчев
Afera.bg