По Нова телевизия охотно пускат нЕкой си Роман Доброхоров, който с Христо Грозев направили „разсследване“ и уличиха журналистката Диляна Гайтанджиева, че била руски шпионин на ГРУ.
Абе, в тая шибана наша държава няма ли Служби, които да възпрат очевадния чужд /англо/ шпионин Христо Грозев, който не спря да залива с идиотии, тъпоумия и откровени безумия, наричани от него „разследвания“?!!!
Тоя некой си Доброхоров дори не знае фамилията на Диляна Гайтанджиева, нарича я Диляна и „не и помня фамилията“, но гръмко съобщава, че била агент на ГРУ от …. десет години!!!, и била ползвана от някаква си хакерска група към ГРУ.
Такъв пълен идиот пуснаха по Нова телевизия, че тая телевизия с това „интервю“ доказа само какво дъно е.
Доброхоров обяснява как отделението към ГРУ било супер професионално, убивало, отравяло, но!, те двамката с Христо Грозев установили, че хакерската група към това отделение на ГРУ била …абсолютно некадърна и непохватна! Бахти и ГРУ-то, дето заложило на такива хакери ахмаци, които Доброхоров и Грозев хванали!
Обучени за саботажи, отравяния, убивания, но създали хакерски отдел без никакви знания и слабо мотивирани, вика тоя измисленяк Доброхоров.
И обяснява как хакерите не мислели за Кремъл, а за себе си.
Да те еба у „разследващия журналист“! В света няма хакери, които да не мислят и да не правят нещо без пари, бе, ахмак! Хакерите априори не работят за каузи, а за пари и за това са наемани и това всеки малоумник го знае, само Доброхоров и Христо Грозев сега чак го вдянали.
Доброхоров без никакви доказателства изрича, че били „подкупили журналистката Диляна… не и помня фамилията“ и заради това тя лъжела, че в Украйна имало американски биолаборатории.
Христо Грозев пък, тоя пишман журналист, казва, че били засекли някакъв чат в някакъв туитър, ама чата после изчезнал и го загубили. Баси и „доказателствата“! И цялата тая тъпня се тиражира от тъпанарските медии и телевизии у нас.
На всичкото отгоре още през 2022 година Лари Джонсън, Робър Кенеди – Младши, Виктория Нюланд, попитана от Марк Рубио, в прав текст казват, че в Украйна съществуват американски биолаборатории и то ужасяващи. Путин също официално заявява, че такива има и руснаците имат доказателства за това.
В България не само Диляна Гайтанджиева писа за тези биолаборатории и е цяло чудо, че в контролираното, пласирано от чужди спецслужби „разследване“ на двамата идиоти Грозев и Доброхоров няма още куп български журналисти, писали за американските лаборатории.
Доброхоров казва и още една абсолютна глупост, наречена от него „доказателство“ – достъпът до туитъра, до който се добрали с Христо Грозев бил „анонимен“, ама те били сигурни, че бил на ГРУ отдела.
Това е все едно да видим ние някой анонимен туитър, в който пише, че Христо Грозев е педераст и да сме сигурни, че тоя туитър е на шефа на английското разузнаване.
Толкова е нелепо това „разследване“, че ако не беше позорно и не правеше една журналистка „мишена“, щеше е да е смешно.
Ако България имаше истински спецслужби досега тоя Христо Грозев трябваше да бъде низвергнат, защото не спря да облъчва обществото с пълни шитни, плод на английските му вербовчици.
Източник: afera.bg
Призив
2 days before
Да помогнем на оклеветената Диляна Гайтанджиева със скромните си български левчета! https://obektivno.bg/dareniya/
Коментирай