Заливат ни с фалшиво и опасно вносно месо, което се преработва в колбаси и какво ли още не

https://svobodnoslovo.eu/index.php/bulgaria/zalivat-ni-s-falshivo-i-opasno-vnosno-meso-koeto-se-prerabotva-v-kolbasi-i-kakvo-li-oshte-ne/155610 SvobodnoSlovo.eu
Заливат ни с фалшиво и опасно вносно месо, което се преработва в колбаси и какво ли още не

Животновъди не издържаха и започнаха да разкриват истината, която изнесох миналата седмица в предаването "От упор".

  Заливат ни с фалшиво и опасно вносно месо, което се преработва в колбаси и какво ли още не.

  Голяма част от това месо се предлага като българско на щандовете.

  Тази истина бе изнесена и от Яне Янев по БНТ.

Димитър Байрактаров

3 Коментара

гост

6 hours before

И най-вероятно е прав Яне Янев.

Коментирай

гост

6 hours before

И най-вероятно е прав Яне Янев.

Коментирай

Мирмидон

2 hours before

Няма вече БДС, но пък имаме много проверяващи агенции и комисии, които нищо не проверяват. Как да си купя българско сирене и кашкавал като вече не виждам край пътя никакви животни, а големите ферми и племенни стада ги ликвидираха още Желю Желев и Филип Димитров. Нашите "хвалени' от медиите производители и дружки на Тиквун, Шиши, Зоров, Маджаров и собственика на Бор-чвор едва ли работят с мляко, те са по далаверите с палмова мазнина и трансглутаминаза. Как пък никой не направи тест на млечни продукти и не цитира фирмите.

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.