Зулусът пази властта, не децата

https://svobodnoslovo.eu/index.php/bulgaria/zulusat-pazi-vlastta-ne-decata/172377 SvobodnoSlovo.eu
Зулусът пази властта, не децата

Славчо Т и той се изказал за насилието сред подрастващите и колко е важно да има тежки наказания.

Ама да не си помислите, че това е за случая с битите деца в Ботевград? Ъкъ, за Зулуса подобен случай просто няма, щото там няма бит милиционер, политик или друг пленител на държавата.

Даниел Божилов

 

 

9 Коментара

Този път към , теб, Слави!

8 months before

,,Ние сме лошите в страшния филм Тъй пожела си съдбата Мъжки момчета сме знаем сами Лоши ще бъдем до край Черните ни дрехи крият от вас Колко са бели душите ни " Разбра ли ?!

Коментирай

" Стрелям" към такива като теб , Слави, с думите!

8 months before

,,Някога всичко ще свърши така Някой пред нас ще застане С два пистолета във всяка ръка Търсещи нашите сърца И ще видят всички през раните ни Колко са бели душите ни" Разбра ли, Слави? Душите ни няма да почетните!

Коментирай

Къде беше , ти, Слави?!

8 months before

Когато ни биха зад колоните на Парламента?! Полицейските сили ръководени от ГЕРБ?! За кой ред си Слави? За печелившия? Бели са душете ни! И не сме " копелета"! Няма да ги почетните!

Коментирай

Реалист

8 months before

Славчо, Славчо! Можеше да бъдеш фактор, толкоз млад народ разсипа с простотите си, Славчо! Чалга, тъпи парчета с отвратителен текст, смешниците ти, завалиите, дошли за кинти.... Чудя се само на музикантите. Ей, момчета, парите не са всичко, важна е атмосферата и посланията.... Славчо, как веднъж не покани директора на операта, но той не би и дошъл! Младежите между 30-40 години, като им кажеш опера и класическа музика, се смеят. Допълнение: Преди време с детето на една приятелка, момче на 30-ина, говорихме за класическа музика, момчета е възпитано и не ми обърна внимание. През нощта приятелката ми го намерила до радиото да слуша Бетовен и да плаче.... Оттогава само това, Славчо, младите не са идиоти, само да им покажеш пътя.

Коментирай

Ами

8 months before

Добър вечер уважаеми зрители. Спите ли? <BR> Поздравявам майките на нашите ръководители !!!<BR> <BR> До вчерашни мухльовци, а днеска дупета.... <BR> Мислят си че само те ще въртят колелото на късмета ...

Коментирай

По тоя чалгар и чалгарите му яко яйца и домати по концертите

8 months before

Трябва да бъдат изгонени от България тия продажби мръсни престъпници и антибългари

Коментирай

https://www.youtube.com/watch?v=rVusPogBOcI

8 months before

Шишо купува 500 нови "Мерцедеса" на полицията-сред фалирал бюджет и дефицит.Иран се гъбарка с Израел https://www.youtube.com/watch?v=rVusPogBOcI Черна Овца... Влог на писателя Добри Божилов 37,3 хил. абонати

Коментирай

https://www.youtube.com/watch?v=rVusPogBOcI

8 months before

Шишо купува 500 нови "Мерцедеса" на полицията-сред фалирал бюджет и дефицит.Иран се гъбарка с Израел https://www.youtube.com/watch?v=rVusPogBOcI Черна Овца... Влог на писателя Добри Божилов 37,3 хил. абонати

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.