ЧУДОВИЩАТА НЯМАТ МЯСТО СРЕД НАС

https://svobodnoslovo.eu/index.php/komentar/chudovishtata-nyamat-myasto-sred-nas/169316 SvobodnoSlovo.eu
ЧУДОВИЩАТА НЯМАТ МЯСТО СРЕД НАС

Вече поотшумя случая с гнусната садистка Габи и малоумният й помагач, която срещу пари измъчваше и убиваше невинни животинки - котета, кучета, дори охлюви. Не се зная как върви делото и дали тия морални уроди отново ще бъдат част от обществото.

Постоянно се публикуват видеа как хора влачат кучета на верига след коли. Не знам какво гнусно чудовище трябва да си, за да направиш подобно нещо.

Днес отново видео как един урод, чудовище, умишлено прегазва старо и сляпо куче. Криминално проявен, тоест насилието не е само срещу горкото куче, а и срещу обществото.

Това са ЧУДОВИЩА! Те нямат място сред хората. Разбираемо, депутатите нямат никакво намерение да вдигнат наказанията за подобни чудовища, защото голяма част и от тях са такива. Но трябва да има обществена непримиримост. Вместо да снимате, се намесете. Пълно отричане и гражданска смърт на подобни чудовища. Не общувайте с тях, не търгувайте с тях, не ги забелязвайте, не им помагайте, не ги отразявайте. Или пък постъпете както трябва, вие си знаете.

За да бъде здраво едно общество, чудовищата нямат място в обществото!

Елена Гунчева-Гривова

3 Коментара

гост

10 months before

Така е, по принцип нямат място сред хората. Но на практика бройката им расте и дори не правят опити да се крият. Някаква гордост им е, че са отнели живот, независимо за пари или без. А и доста защитници имат, които не знам как се квалифицират. Ако и тях наречем чудовища, каквито са, става страшно. Защото утре, като нищо ще стовари тая бухалка и върху човешка глава. С оправданието, че е афектиран и пак ще има защитници. Омагьосан кръг........

Коментирай

ДаниД

10 months before

Не съм сигурен дали статията е за кучето от с. Полатен,но ако е за него имам малка фактологична корекция—двуногото не прегазва Миленчо,старо и сляпо куче.Вместо това,слиза от буса си и се нахвърля на кучето с бухалка.Удря го по главата и го убива на място.А инак съм напълно съгласен със становището,че тези индивиди нямат място в света на нормалните люде.За тях само 2х2 под земята.

Коментирай

Gost

10 months before

Надявам се да получат същото, но тройно-прегазени и с разбити от бухалка глави. Такива трябва да се избиват на място.

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.