Отиваш на море да почиваш, а то било заколение. 35 евро за сладолед!

https://svobodnoslovo.eu/index.php/komentar/otivash-na-more-da-pochivash-a-to-bilo-zakolenie-35-evro-za-sladoled/196709 SvobodnoSlovo.eu
Отиваш на море да почиваш, а то било заколение. 35 евро за сладолед!

Негодувайте тихо да не притесните властта! 

Отиваш на море да почиваш, а то било заколение. 35 евро за сладолед!

Къде са държавните органи? Спите ли?

Спекула и рекет не само по Черноморието. 

Не смея да отправя въпрос към новата власт, че прогресивни комсомолци на талази ще гракнат в хор да не я притеснявам. 

Ами, ок! 

Шшшшт, тихо! 

Викайте, но тихо, че ни ограбват.

Валентин Кардамски 

 

 

8 Коментара

Ееее, айде сега!

12 hours before

Я как добре звучи 35 евро за сладолед!!! Еми, в клуба на богатите е тъй, да не искате сладолед за 5 или 10 стотинки? Е при оная беднотия си вадех с ножа стотинки от касичката тайно, за да си купя сладолед. Верно че беше истински, от мляко и яйца, ама пък вкуса му още помня, разкош беше. А тоя, скъпият, сигурно е понатъфрен, не ще да е гол сладолед кат оня евтиния, та сега за едни 35 евро толкоз виканЬе! Ай да ви е сладък скъпия сладолед, ако е евтин как ще се усетите, че сте богати и богато живеете? Бойко го рече, не аз.

Коментирай

Уонко Нормалния

12 hours before

Аз ли го Зорих да се набута на Българското Мутро - Бетоморие! Тия мрънкяния са всеки сезон. Решението е мега простично - резервираш си предварително в Гърция или Турция, а най добре Дубровник и си решаваш проблемацията.

Коментирай

Де бре

12 hours before

Да ама днес по радиото съобщиха на простлюдието, че дара, мара и други отрепки от бранша щели да рекламират черноморието ни. Че морето е черно, знаем, но че и ПР ни стана черен не е нормално.

Коментирай

Валентин Любенов

12 hours before

Не е луд тоя,дето яде баницата,а тоя който я дава. Нека си струва,ако ще 135 евро.Кой те кара на сила да купуваш? Ако децата искат,всеки родител може да им обясни.

Коментирай

Аз си правя сам сладолед

11 hours before

Прецедено кисело мляко, две кутийки замразени боровинки и малини, 2-3 лъжици мед, ванилия и малко лимонов сок. Блиндирам и съм ОК

Коментирай

Каква почивка?

11 hours before

Всичко от изреденото е крайно опасно за вашето здраве. 1. Печенето по плажове е доказана причина за рак на кожата. 2. Къпане в канцерогенните води на Черно Море, при положение, че на 200км от нас се водят реални бойни действия с отделяне на всякакви токсини, включително такива от снаряди с обеднен уран, разливи от танкери, да споменем дори непочистените битови води от хотелите е пълна лудост. 3. Самият сладолед е направен от радиацинно сухо мляко около Чернобил, захар водеща до Диабет и други простотии. 4. Останалата храна по черноморието е залежала и най-малкото може да причини стомашно разтройство. ... Вместо да ходите по моретата и да си хабите парите, по-добре си оборудвайте един кът у дома с уреди за спортуване, дъмбели и пудовки - това е истинската почивка, всеки ден.

Коментирай

Стига сте ревали бе

8 hours before

Джирото ви докара клиенти, чангаманга още ще ви довлече . Е на Римини за ойро пет дават. Навсякъде по света има скъпарски надценки. Като си бос и опърпан , е къде е Панчарево. Другият вариант, като Ганю с месалите и "той ще ме цака с топла бира".

Коментирай

Баба

1 hour before

Има нещо озадачаващо в цялата новин.Колко сладоледа са купени и каква е цаната за 100 гр.? Защото ако купя 5 кутии сладолед от обикновенна търговска верига , ще ам повече от 35 евро. Изнесената информация е непълна и манипулативна.

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.