Петков и Василев трябва да са наясно (и са!), че Вашингтон не стои зад тях и не са им любимци.
Никой не харесва лузърите, а те се издъниха прекалено явно, грубо и паднаха скоропостижно, но не това е главната причина.Петков и Василев трябва да са наясно (и са!), че Вашингтон не стои зад тях и не са им любимци