След дъжд качулка https://svobodnoslovo.eu/index.php/komentar/sled-dazhd-kachulka/1029 SvobodnoSlovo.eu Lacho 0:38 | 16 Oct 22 329 0 Lacho 0:38 | 16 Oct 22 329 0 Ако всичките тези, които сега са недоволни от преговорите за правителство, бяха гласували на изборите, ситуацията щеше да бъде далече по-различна. Въпреки актуалния изборен формат!!! А сега: "След дъжд-качулка." Така че, когато призовавахме да се гласува, някои хора ни се подиграваха, а сега са недоволни. Замислете се. Иво Танев *От фейсбук Facebook Viber Тwitter Whatsapp Pinterest
Човек трудно може да разбере какво става с пазара на недвижими имоти. Ту е прегрял, ту се стабилизира, ту се охлажда