ДБ, които ще наричам вече ДУ, внасят веднага в НС законопроект за допълнителен здравен терор. Преди да посоча точките му, ще кажа, че ДУ не ги интересува екзистенциалния живот на българите, интересуват ги целите на ДД в лицето на двата най-активни тоталитарни концлагера, които работят - Подкрепа за Украйна и налагане на медицински терор. Тоест ДУ работят за интересите на БигФарма и БигГън.
Законопроектът разширява задълженията на пациента. При демократическия тоталитаризъм когато си болен не получаваш грижа и обич, а задължения и изисквания. Длъжен си да те лекува настоящата медицина!ДБ, които ще наричам вече ДУ, внасят веднага в НС законопроект за допълнителен здравен терор