България е примитивна държава

И нещо съвсем встрани. България е примитивна държава. Нищо, че се води на 1300 години. Винаги е била такава. В нея обществените отношения (и поръчки)...

ДОЙДОХМЕ, СГЛУПИХМЕ И...УМРЯХМЕ!

„Щетите, нанесени на океана през последните 20 години, са между 30 и 50 процента, което е плашеща цифра. И тези щети се разпространяват с много висока...

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.