114 години независима България?
Ама сериозно ли някой мисли, че България е била някога или ще бъде независима? Ако наистина има такъв поне един българин той е за специализирана медицинска помощ. С такова предателско, алчно, гнусно и подкупно политическо племе, което сме имали през всичките тези години сме нямали и минимален шанс за независимост. Спомнете си лицата и делата на нашите "държавници и политици" за последните 33 години, например. От всички тях виждате ли поне един, който да не е продал българските интереси срещу власт и пари? Няма такъв. И преди тези години не е имало и няма да има. Защото да защитаваш национални интереси е висш пилотаж в политиката, а такива "пилоти" ние не култивираме, напротив, убиваме ги навреме. Тук расте само предателя, крадеца, убиеца и техните производни. Нищо друго няма шанс за живот! -----------------------------------------------------------------------------------------------114 години независима България? Ама сериозно ли някой мисли, че България е била някога или ще бъде независима?