Как да го кажа най-дипломатично??? слави трифонов ми прилича на квартален комплексар, замръзнал в 90те.
Износен в мисленето си, смешките си, музиката си и най-вече в поведението си. Провинциална балканска карикатура с мирис на мутропоток. Безидеен, необразован, по байганьовски затворен в своя некадърен провинциален балон--с бездарно шоу, бездарни сценаристи, бездарни кукловоди, бездарни надупили се подскачащи същества в шоуто му.Как да го кажа най-дипломатично??? слави трифонов ми прилича на квартален комплексар, замръзнал в 90те