Много е яко хора, които няма да си останат вкъщи, да призовават към пълно затваряне https://svobodnoslovo.eu/index.php/mrezhata/mnogo-e-yako-hora-koito-nyama-da-si-ostanat-vkashti-da-prizovavat-kam-palno-zatvaryane/7179 SvobodnoSlovo.eu SvobodnoSlovo.eu 13:38 | 27 Oct 21 315 0 SvobodnoSlovo.eu 13:38 | 27 Oct 21 315 0 Много е яко хора, които няма да си останат вкъщи, да призовават към пълно затваряне. Абонатите за говорители от телевизора, се правят на загрижени. Лицемерието им е скъпо. Миролюба Бенатова Facebook Viber Тwitter Whatsapp Pinterest
Така изглежда пешеходната част на улица "Пиротска" - една от най-старите пешеходни зони. Поддръжка нулева. Метене никакво, миене никакво
КОЙ РЕШАВА КАКВО ЩЕ УЗНАЕШ? Когато информацията е контролирана, вашите избори стават по-малко свободни
За девиациите в психиката, новите норми на Запад и спешната нужда от връщане на най-тежките наказания за насилниците над деца