Би било обидно за всеки, който гласува в сряда за кабинет, начело с премиер, за който от университета, в който твърди че надградил академичното образование, отричат за подобно събитие. Сега бил специализант?! Утре ще бъде че бил просто посетил университета.
Хайде, до тук. Няма смисъл изобщо да си губим времето. Може всякакви компромиси да се правят, но днес ми дойде в повече премиерът мами, силовия вицепремиер разчита на давност и ми се накара от екрана.Може всякакви компромиси да се правят, но днес ми дойде в повече премиерът мами, силовия вицепремиер разчита на давност и ми се накара от екрана