До скоро Борисов ни плашеше, че ако не е той, ще дойдат комунистите. Сега Нинова хленчи, че ако не бъде приет кабинетът на ИТН, ще се върне Борисов на власт.
Дами и господа провалени политически климакси и менопаузи, сменете плочатата и стига сте "страхували" народа с караконджули, само и само да ядете от "баницата"! Нахални ненормалници.Не разбрахте ли, че 70% от българите с право на глас не гласуваха, защото разбраха, че това, което им се предлага, е менте и не носи промяна, а е подмяна?!