Ние газ ще имаме и то на нормална цена. Доставчикът е известен. В това изобщо не се съмнявам

https://svobodnoslovo.eu/index.php/mrezhata/nie-gaz-shte-imame-i-to-na-normalna-cena-dostavchikat-e-izvesten-v-tova-izobshto-ne-se-samnyavam/1637 SvobodnoSlovo.eu
Ние газ ще имаме и то на нормална цена. Доставчикът е известен. В това изобщо не се съмнявам

Ние газ ще имаме и то на нормална цена. Доставчикът е известен.

В това изобщо не се съмнявам.

Обаче германците какво ще правят, не ми се мисли!

И българите в Германия може рязко да се окажат в нужда да бягат на изток към богата и спокойна България.

Изобщо не се шегувам!

Анастасия Гешева

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.