Някой, някога, някъде видял ли е мутрата трифонов да се усмихва на гражданите? Да, да се усмихва докато им говори?
Понятие, което мутрите в България не считат за нужно, защото само са свикнали да гледат лошо и да ръмжат, знаейки, че с роби могат да се отнасят както си искат!Някой, някога, някъде видял ли е мутрата трифонов да се усмихва на гражданите?