Тая би всички по наглост. Решила е да затрие БСП. Само се чудя - защо социалистите си траят, а не я изритат от партията.
Нинова: "Не давам оставка! Няма да подкрепим правителство с мандат на ГЕРБ. Решени сме да продължим битката си за промяна на модела ГЕРБ”.Тая би всички по наглост. Решила е да затрие БСП. Само се чудя - защо социалистите си траят, а не я изритат от партията