Тръгвам за София. В 12.00 часа всички ние, които се чувстваме свободни и настояваме да се спазват основните граждански права, залегнали в Конституцията и законите на България, се събираме пред Министерството на здравеопазването, за да поискаме отмяната на абсурдната заповед на Министър Кацаров за въвеждането на зелени сертификати, както и да поискаме незабавната му оставка!
Ако днес не защитим свободата си, правото си на избор, правото си на живот и демокрация, утре ще бъде късно и нашите деца ще трябва да живеят с последиците от избора ни. Проблемите няма да се решат от само себе си. Управляващите виждат едни пари от ЕС и ни продадоха и предадоха!ЗА СВОБОДАТА ТРЯБВА ДА СЕ БОРИМ