Демокрацията ни се оказа поредното недоносче, което подменя всичко човешко и го замества с нечовешки неща
Избираме какво? Избираме кого? Избираме как? Все въпроси без еднозначен отговор. И въпреки всичко избираме нещо. И българският народ трябва да извъ...