Емисари от ГЕРБ и ВМРО от месеци обикалят депата и гаражите на градския транспорт и заплашват служителите, че няма да имат заплати заради "лошата държава"
❗ Емисари от ГЕРБ и ВМРО от месеци обикалят депата и гаражите на градския транспорт и заплашват служителите, че няма да имат заплати заради "лошата д...