Да я попитаме тази проста пОтка какви ги върши и защо е "бавно строителството на ДГ", а строителството на сгради в столицата се вихри яко
Увеличение с близо 190 К души в София е поредното оправдание за липсата на места в ДГ. Да я попитаме тази проста пОтка какви ги върши и защо е "бав...