Само не разбрах, ние бежанци ли приемаме, имащи нужда от хуманитарна помощ или някаква по висша от нас раса ?
Само не разбрах, ние бежанци ли приемаме, имащи нужда от хуманитарна помощ или някаква по висша от нас раса ? Такива привилегии българския народ не...