В последните дни на това извънредно положение си задавам един и същи въпрос:
Колко от тези, които вееха байрака на Шипка и се възмущават от простотията, която е завзела Управлението на България, ще излязат на 14.05.2020г пред Парламента? Не за да подкрепят Костадин и неговата партия “Възраждане”, а защото са истински Родолюбци, хора с Гордост, Чест, Достойнство, които са осъзнали, че ГЕРБ и ДПС с подкрепата на половината БСП, клоуна Марешки и Псевдо- Патриотите, са по- лошо дори от Бсп и Дпс ( това никога не съм вярвал, че някога ще го напиша), че същите тези откраднаха още една част от бъдещето на децата ни?14.05.2020 г. Това не е протест ЗА Костадин и “ Възраждане”, това е избор за бъдещето на България!