Конкурса за наглост в „мерките“ в подкрепа на икономиката държи министърът на туризма Ангелкова. След като даде плажовете гратис за 1 година на СИК и ВИС, на които връчи концесиите на ивиците, въпреки че дори най-песимистичните прогнози на ЕС са до юни корона проблем да няма, тя блесна с нова гениалност.
Министърът настоява хората да не си искат парите за провалени екскурзии, нищо че цял свят ги плаща обратно, понеже щяло да удари горките застрахователи.Ангелкова: Не си искайте парите за провален тур! А ВИС и СИК с година гратис за плажовете