Другата неделя забравяме различията!
Вотът няма да е партиен, а народът - срещу ГерП!
Вижте светлите места където не живеят под игото на ГерП, нима там е станало инак, без избори?!
А и защо иначе ще купуват гласове?!
Пълна мобилизация и повсеместно-тотално обърнати резултати!
Това е!
Истинската победа е за тези, които внушиха на хората, че изразяват протеста си, като не ходят до урните!
Да протестираш, като не гласуваш, то е като да мълчиш, докато ти плющят шамари.
А най-глупавото е, че тези - битите, те са горди с това.
Това е най-глупавото, но има и най-лошо, а то е, че заради мълчащите, ще продължават да бият шамари на целия ни народ.
Омерзен съм от глупостта ви, господа негласуващи!
Христо Христов