ДО ЩАБА И ПРАВИТЕЛСТВОТО НЕЗАБАВНО ОЗАПТЕТЕ СВЕТИЯ СИНОД!!!!

https://svobodnoslovo.eu/index.php/nachalna-gore/do-shtaba-i-pravitelstvoto-nezabavno-ozaptete-svetiya-sinod/16606 SvobodnoSlovo.eu
ДО ЩАБА И ПРАВИТЕЛСТВОТО НЕЗАБАВНО ОЗАПТЕТЕ СВЕТИЯ СИНОД!!!!

ДО ЩАБА И ПРАВИТЕЛСТВОТО

НЕЗАБАВНО ОЗАПТЕТЕ

СВЕТИЯ СИНОД!!!!

ЧУХТЕ ЛИ - НЕЗАБАВНО!!!!

ОЩЕ СЕГА - НА МИНУТАТА!

Българската църква ще се окаже най-големия развъдник на Короната.

ЗАЩОТО РАЗРЕШАВА И НАСЪРЧАВА:

.

****** ЦЕЛУВАНЕ НА ИКОНИТЕ!

****** ДАВАНЕ НА ПРИЧАСТИЕТО С ЕДНА И СЪЩА ЛЪЖИЧКА НА ВСИЧКИ ПРИЕМАЩИ ГО!

.

За втори път в последната седмица ми се налага да призовавам Светият синод да бъде озаптен след идиотското изявление на негово представители, че в Храма болестта не влиза и всичко ще се прави според ритуалите.

.

Уважавам вярващите!

Но тези идиоти и идиотите, които си лепят устните върху недизенфекцираните икони и ближат една съща лъжичка под благословията на отците, стават обществено опасни!

Утре хиляди от тях ще разнасят заразата наляво и надясно - сред близки, познати, съседи, съкварталци, в магазини и обществен транспорт.

.

Неофициално съм информиран, че експертите на Щаба на правителството четат внимателно профила ми и дори в Щаба е направена извадка и резюмета на всичко публикувано за Короната от януари насам.

.

Реагирайте незабавно, ако се наложи - и брутално!!!!

Казвам ви:

НЯМА НИКАКВО ВРЕМЕ ЗА ГУБЕНЕ!

ОЗАПТЕТЕ НЕЗАБАВНО СВЕТИТЕ ОТЦИ!

НЕЗАБАВНО, НА МИНУТАТА С НАМЕСАТА НА ПОЛИЦИЯТА!.

Григор Лилов

Снимка на Grigor Lilov.

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.