Хората благодарят, че са им раздали вода в кв. Църква - Перник.
До толкова ли ни смачкаха и унизиха? До там ли ни поробиха и оскотиха? Така ли ни пречупиха и подчиниха? Как стана така, че едни от най-буйните, най-силните и най-непокорни българи да благодарят на грабителите си, че са им дали няколко литра от тяхната си вода?До толкова ли ни смачкаха и унизиха? Хората благодарят, че са им раздали вода в кв. Църква - Перник