Днес излезе докладът от разследването на парламентарната комисия за изтичането на нашите лични данни от НАП. И резултатът е... че няма виновни. Никой не е виновен. Данните просто са изтекли. Значи, ако някой ви обере апартамента и вие търсите справедливост и възмездие, няма да ги получите, защото в България е така - много е вероятно никой да не е виновен.
От кумова срама можеха поне да кажат, че някой е виновен – “още не знаем кой, но ще го открием”. Ей така, да оставят частичка надежда, че все пак ще търсим справедливост. Но не би. Приемете го.И понеже не ми за парламентарната група на ГЕРБ ще изкрещя с пълно гърло – “УУУ!”, “Долу!”, “Оставка!"