Каканиже посраната от страх Мутра-
и ги плещи едни врели-некипели,не е за вярване- тотално и невъобразимо противоречие на всеки ред:
1. "Към този момент това правителство,което хората избраха,изпълни своите ангажиманти:гарантира икономически растеж,стабилни финанси,рекордно нисък външен дълг,подобри инфраструктурата с невиждани досега мащаби,стартира големите енергийни проекти..."
И сега,след всичките тия нескопосани дитирамби-
внимание-
ни в клин ни в ръкав,следва парадоксалният извод:
"ВРЕМЕ Е НЕ САМО ЗА СМЯНА НА ПОЛИТИЧЕСКАТА СИСТЕМА,А ЗА РЕСТАРТ НА ДЪРЖАВАТА."
ОТ КАКЪВ ЗОР БЕ,БУЛГАРБАШИ-
НАЛИ ВСИЧКО ВЪРВЕШЕ ПО МЕД И МАСЛО!
И още един момент:
2. "Появи се естественият бунт на младите хора."
който бил инспириран "след години на атаки от несистемни и провалили се политически играчи,хули и фалшиви новини",ерозирали доверието в институциите.
"Олигарси...се опитаха да превземат този бунт на младите."
И нито запетайка за отговорност собствена-
и на оглявяваното от ТЕБ,МУТРО БЕЗПРОСВЕТНА- мафиотско правителство!
А КАКВО ИСКАХА МЛАДИТЕ,ПРЕДИ ДА БЪДАТ "ПРЕВЗЕТИ ОТ ОЛИГАРСИТЕ",ТЪПОУМНА МУТРО- НААКАНА И НАХАЛНА ДО БЕЗОБРАЗИЕ!
ИСКАХА ЕДНО ЕДИНСТВЕНО НЕЩО:
ОСТАВКА НА ТЕБ БОРИСОВ И НА СЛУГАТА НА МАФИЯТА ГЕШЕВ!
ЧАТ ЛИ СИ!
ИЗЯДЕ ДЕСЕТ ГОДИНИ ОТ ЖИВОТА НА ХОРАТА,
ДА ПУКНЕШ ДАНО,КРАДЛИВ НЕГОДНИКО!
А РЕСТАРТЪТ ЩЕ СТАНЕ ФАКТ-
И НЕ ОТ ТЕБЕ-
А КОГАТО НЕЗАВИСИМ СЪД
ТЕ НАБУТА ДО ЖИВОТ НА ТОПЛО!
ЩЕ БЪДЕ НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК,ДА ЗНАЕШ!
НИКОЛАЙ РИЗОВ