Не мога да повярвам, че множество интелигентни хора, чиито мнения виждам тук изобщо не разбират какво се случва! Снимката е от бюро по труда Младост.
Много често минавам покрай това в Стрелбище, където положението е същото - дестки хора наредени на опашка всеки ден!Снимката е от бюро по труда Младост. Дестки хора наредени на опашка всеки ден!