Снимката е от бюро по труда Младост. Дестки хора наредени на опашка всеки ден!

https://svobodnoslovo.eu/index.php/nachalna-gore/snimkata-e-ot-byuro-po-truda-mladost-destki-hora-naredeni-na-opashka-vseki-den/16349 SvobodnoSlovo.eu
Снимката е от бюро по труда Младост. Дестки хора наредени на опашка всеки ден!

Не мога да повярвам, че множество интелигентни хора, чиито мнения виждам тук изобщо не разбират какво се случва! Снимката е от бюро по труда Младост.

Много често минавам покрай това в Стрелбище, където положението е същото - дестки хора наредени на опашка всеки ден!

Истината няма партийна принадлежност, не го забравяйте!

Милен Цветков

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.