ТРИУМФ НА СЛУГИНСКАТА ДЖУРНАЛИСТИКА!
https://svobodnoslovo.eu/index.php/nachalna-gore/triumf-na-sluginskata-dzhurnalistika/17902
SvobodnoSlovo.eu
Неделчо Михайлов:
Илияна Беновска е егати и дъртия вe…к – олицетворение на падението на този чист и честен навремето занаят… Пред нея и Валерия Велева е в бяло.
Георги Христов:
Винаги имам какво да кажа, освен в моменти като този, когато нямам какво да кажа.
Велизар Енчев:
Триумф на придворната журналистика! Достойна за „Пулицър“! Кой ако не Тя? Къде ако не в Белия дом?
Веселина Томова:
Това, което имаме като слугинска джурналистика. На фона на лайнарщините, които от Белия дом плещят за „борба за свободата на словото в България“. Каква борба, бе, кравари? Като bg „журналистическия“ публичен дом е на ливадата ви…
Стоян Тончев
Вижте го това плашило как си е закарало тялото в Белия дом! С черно долнище на анцунг с бял кант встрани, лачени боти висок ток в цвят "стреляна змия", тревисто зелено сако, а под него се подава ризе "минах под дъгата".
И коркодилът си пише статуси, че "Тръмп питал коя е тази?". Нормално, чуди се човекът какво е това нещо и защо е тук.
Отивам да си лея куршум!
😂
Afera.bg