ТРИУМФ НА СЛУГИНСКАТА ДЖУРНАЛИСТИКА!

https://svobodnoslovo.eu/index.php/nachalna-gore/triumf-na-sluginskata-dzhurnalistika/17902 SvobodnoSlovo.eu
ТРИУМФ НА СЛУГИНСКАТА ДЖУРНАЛИСТИКА!

Неделчо Михайлов:

Илияна Беновска е егати и дъртия вe…к – олицетворение на падението на този чист и честен навремето занаят… Пред нея и Валерия Велева е в бяло.

Георги Христов:

Винаги имам какво да кажа, освен в моменти като този, когато нямам какво да кажа.

Велизар Енчев:

Триумф на придворната журналистика! Достойна за „Пулицър“! Кой ако не Тя? Къде ако не в Белия дом?

Веселина Томова:

Това, което имаме като слугинска джурналистика. На фона на лайнарщините, които от Белия дом плещят за „борба за свободата на словото в България“. Каква борба, бе, кравари? Като bg „журналистическия“ публичен дом е на ливадата ви…

Стоян Тончев

Вижте го това плашило как си е закарало тялото в Белия дом! С черно долнище на анцунг с бял кант встрани, лачени боти висок ток в цвят "стреляна змия", тревисто зелено сако, а под него се подава ризе "минах под дъгата".

И коркодилът си пише статуси, че "Тръмп питал коя е тази?". Нормално, чуди се човекът какво е това нещо и защо е тук.

Отивам да си лея куршум! 😂

Afera.bg

ТРИУМФ НА СЛУГИНСКАТА ДЖУРНАЛИСТИКА! ТОВА, КОЕТО ИМАМЕ КАТО ПУБЛИЧЕН ДОМ НА ЛИВАДАТА ПРЕД БЕЛИЯ ДОМ!

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.