До толкова ли ни смачкаха и унизиха? Хората благодарят, че са им раздали вода в кв. Църква - Перник
Хората благодарят, че са им раздали вода в кв. Църква - Перник. До толкова ли ни смачкаха и унизиха? До там ли ни поробиха и оскотиха? Така ли ни пре...