Българските власти няма да мъцнат, че държавата ни се превръща в “паркинг” за бойна авиация и кораби.
А това рязко вкарва България в иранските и руските военно-отбранителни планове в Черно море. И в обсега на свръхзвуковите ракети, в случай че избухне горещ конфликт в Близкия изток.
Външната ни политика е кръгла нула.
Вътрешната ни политика е буквално превзета от НПО-та и гузни русофоби, бивши първи комсомолци и БКП номенклатурчици, а днес - бодри евроатлантици.
Перат си съвестта хората и не ги вълнува, че могат да ни вкарат в приключение с жалките си натягания и стратегическа слепота!
Но пък ето, че най-големите “демократи” ала г-жа Нейнски - без капчица свян, че нямат никакъв мандат да представляват демократично народа - днес се разпореждат с държавата и сигурността на гражданите й като с някаква бащиния!
Нито са се явявали на избори, нито някой ги бръсне за слива. Но си управляват хората с активни външни позиции, с рокади по всички етажи на властта.
Демократи, сър!
Тежко ни е катастрофирала демокрацията, щом без да са избирани и за домоуправители, нашите евролиберали “служебно” си ни вкарват с дългови приключения, войни и унижения - да сме буквално най-безгласната територия в Европа.
И то точно сега - след трагедията “Петрохан” (за която версиите действително са нелепи) и при положение, че държавният чадър над групировки около либералните партии в този случай е фрапиращо очевиден…
Това е позор, който трябва бързо да прекъсне, защото започва да става действително опасно за България. Във всеки аспект.
Опомнете се, самонадеяни и правоверни евроатлантици! Засрамете и се смирете, защото няма кой да ви търпи.
БЪЛГАРИЯ МОЖЕ и трябва да мисли, за да се защити от гаврата със сигурността на гражданите й!
Кузман Илиев
Уонко Нормалния
3 months before
Халюцинацииките, че територията е държава си бичат и тва си е! Хахахаах
Коментирай