Сметната палата влезе в Община Несебър? Очакват се проверки от всички държавни институции

https://svobodnoslovo.eu/index.php/politika/smetnata-palata-vleze-v-obshtina-nesebar-ochakvat-se-proverki-ot-vsichki-darzhavni-institucii/195278 SvobodnoSlovo.eu
Сметната палата влезе в Община Несебър? Очакват се проверки от всички държавни институции

Според наши източници в момента екип на Сметната палата извършва проверка в Община Несебър. 

В следващите часове се очаква да стане ясно каква е конкретната причина за инспекцията. По информация на наши източници подобно развитие е било очаквано, като се прогнозира през следващите седмици и месеци да последват проверки и от други държавни институции, насочени към управлението на Община Несебър

Както е известно, през годините местната власт неведнъж е попадала в центъра на обществени и политически скандали. Последният от тях бе свързан с незаконното строителство в курортния комплекс Елените, което предизвика сериозен обществен отзвук.

Със сигурност предстоят интересни – както се казва, „интересни“ – дни за управлението на Несебър. 

https://uniconbg.com/

 

2 Коментара

Кико

1 hour before

Е като влезе голям праз...! Ше поогледа, ше посъбере туй онуй, ше го предаде на ПРОКУРВАТУРАТА щото е длъжна по закон и тя ше каже НЯМА ДАННИ ЗА ПРЕСТЪПЛЕНИЯ, казано по народному, хванете на за оная работа...! Тоя Румен нещо много пъзлив, не проуме че ако НЕ ИЗЧИСТИ СИЧКОТО ГЕРБАДЖА ОТСЕКЪДЕ, нищо нема аа... напраи

Коментирай

Уонко Нормалния

57 minutes before

Врътката - Хвани се САМ си я играйкат вече над 30 годинки! Ще вземат едни евро пачки и ще си тръгнат.

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.