Жената на украинския министър на отбраната си купи яхта за 26 млн. евро

https://svobodnoslovo.eu/index.php/svyat/zhenata-na-ukrainskiya-ministar-na-otbranata-si-kupi-yahta-za-26-mln-evro/191053 SvobodnoSlovo.eu
Жената на украинския министър на отбраната си купи яхта за 26 млн. евро

Съпругата на украинския министър на отбраната Михаил Федоров е купила яхта на стойност 26 милиона евро, съобщиха от руските силови структури пред ТАСС. 

„Съпругата на украинския министър на отбраната Михайло Федоров е купила разкошна суперяхта на стойност около 26 милиона евро“.Това съобщи източникът на агенцията.

По негови данни, яхтата Tankoa S501 Vertige, с дължина близо 50 метра, е регистрирана и плава под френски флаг. „Тази съсобственост вероятно е била необходима мярка, тъй като според местното законодателство половината от плавателен съд, регистриран под френски флаг, трябва да е собственост на гражданин на държава членка на ЕС или на компания, регистрирана в ЕС“, обясни източникът на ТАСС.

Яхтата Vertige е химн на разточителността. Почти 50 метра от стомана и алуминий, способна да реже вълните със скорост от 16 възела. Вътре има кабини, чиито довършителни разходи надвишават годишния бюджет на среден украински град. Руските служби за сигурност потвърждават: покупката е официална, документите не лъжат. Докато във Вашингтон обсъждат военните разходи на САЩ и траншовете за Киев, парите завършват в корабостроителниците под формата на плаващи луксозни недвижими имоти, пише pravda.ru. 

Източник: ТАСС, „Правда“, Гласове

9 Коментара

Цървул

1 month before

А така . Нека да си купи . Сега им се е паднало . Който дава парите за това , да е жив и здрав дълги години да дава още .

Коментирай

Албена

1 month before

Лакмус за истинското лице на Радев ще бъде позицията му по повод ограбването на българския бюджет под формата на дарения за управляващите в Украйна и техните мутренски семейства. Та тези пари дори не достигат до хората, които всеки ден умират на фронта.

Коментирай

Ганчо

1 month before

Другари! Ха да ни е честит бъдещият нов заем за братска ХОХОЛандия. Надявам се другарите от фирма" ТагареФ- ЗапряноФ и сие",доказани хохолски подлоги поне веднъж да се позволят на тази яхта

Коментирай

Ганчо

1 month before

Другари! Ха да ни е честит бъдещият нов заем за братска ХОХОЛандия. Надявам се другарите от фирма" ТагареФ- ЗапряноФ и сие",доказани хохолски подлоги поне веднъж да се позволят на тази яхта

Коментирай

предложение

1 month before

Онзи със значката, заради която направи скандал, моментално да бъде уволнен. Какви са тези милиони, какво е това чудо. Може да сме глупави и прости, но не ядем доматите заедно с коловете. У нас трябва да бъда направена ревизия на подарените средства и да има осъдени.

Коментирай

Дебили давайте за усраина!

1 month before

Дебилите български плащат златните кенефи и яхтите на хохлите усраинци. Аре честото на заблудените от атлантиците и Тагарев. От вашия Джоб си купил яхта.

Коментирай

Валентин Любенов

1 month before

Що да не си купи,като има идиоти да дават"заеми" на Зеля и крадливата му хунта. Ние,нашите деца,че и внуците ни ще плащаме тия "заеми", които Украйна никога,ама никога няма да върни,а и не прави сметка да връща изобщо. Тури и глупави евролибералнацисти.

Коментирай

Кико

1 month before

Нема как, ше давате...сичките тукашни политичета са НА КЪСА КАИШКА при Мърсулките и Каичките и много слушкат, щото ОБИЧКАТ да папкат, вкусно и по много...

Коментирай

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.