Какво получаваш повече за да си готов да чакаш с часове на границата
Миналият петък стана ясно, че на нашето море няма никого, а по пътя за Гърция се вият опашки по 40 км.И въпросът е защо? На какво се дължи всичко това...
Миналият петък стана ясно, че на нашето море няма никого, а по пътя за Гърция се вият опашки по 40 км.И въпросът е защо? На какво се дължи всичко това...