Българин качи касова бележка и започна да сравнява: 33,32 лв. във веригите, но 17,99 лв. за килограм във фирмения магазин! Двойна разлика за идентичен продукт!
Идентично съдържание и име на продукта, но почти двойна разлика в цената, когато се купува от веригите... Трета поредна година си продължава така с вс...