Приемането в еврозоната не може да се отложи.
Въвеждането на еврото също. По искане на нашите управляващи преходен период няма - еврото се приема и въвежда на 01.01.2026г.
Има само една възможност - да се удължи до 6 месеца срокът по чл.23 от закона за въвеждане на еврото. Това е срок в който в обръщение са лев и евро.
В тези 6 месеца може да има решение на референдум и/ или решение на съда в Люксембург. Може да се случат и много други неща. Ще има избори и ново правителство.
Позволих си да разговарям/ пряко и косвено/ с две от парламентарно представените партии по въпроса.
И още - няма приет закон за бюджета за 2026г. Какъв по- добър аргумент за да се удължи срока. Нужно е да се внесе проектозакон от 1- 2 странички за изменение на чл. 23 ЗВЕ.
Всичко е в ръцете на депутатите. По - скоро зависи от съвестта им.
Сега не е нужен пиар, а дела.
Румяна Ченалова
РАНИ куче..
1 month before
ДА ТЕ ЛАЙ!!!ТАЗ И ТЯ НЕ СИ СЕДНА НА "ПРАВОСЪДНИЯ" ЗАДНИК!!!НАРОДА ДА ГО КАЖЕ, не ти,нито пък НЕЛИГИТИМНИТЕ ФАЛшиВЦИ от БАРДАКА н.с.!!!НАЙ НА КРАЯ ЩЕ ГРАБНиМ СОПИТЕ и ВСИЧКИ НАРеД!!!ДО КОГА ЩЕ ВИ ХРАНИМ,А ВИЙ ЩЕ СЕ ЛИГАВИТЕ С НАРОДА???!!!СИНИ СВИНИ!!!
Коментирай